Gépjármű kozmetikus

A miskolci Sajó Autó csapata új kollégát keres gépjármű kozmetikus pozícióba.
Ha egy fiatalos és összetartó csapat tagjaként megbecsült munkaerő szeretnél lenni és biztos megélhetést keresel akkor nálunk a helyed.

Főbb feladatok, munkák:

  • Autók külső és belső tisztításával kapcsolatos feladatok
  • Adott munkafázis precíz, pontos és alapos elvégzése
  • Munkaterület rendben és tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Precíz és alapos munkavégzés
  • Ápolt, rendezett megjelenés
  • Gyors, pörgős munkamorál
  • Megbízható, önálló munkavégzési képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel!
  • Érvényes “B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Kiemelt fix bér és teljesítményarányos mozgó bér
  • Bejelentett 8 órás munkaviszony
  • Céges rendezvények
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, amit mi támogatunk
  • Családias légkör egy pörgős csapatban
  • Stabil vállalati háttér hosszútávú munkalehetőséggel
  • Kultúrált és korszerű munkakörülmények

Jelentkezéshez, küldje el fényképes Önéletrajzát a kosik.akos@sajoauto.hu e-mail címre.